ALpine Pluggies Kids - zatyczki dla dzieci - nowość

  • Add feedback:
  • Code: 111.31.155
  • Manufacturer: alpine hearing protection
  • Manufacturer's code: EAN: 8717154023541
  • Availability: Mała Ilość
  • 1
  • Net Price: 49.59 zł 69.00 zł 61.00 zł


Słuch dzieci jest nadal w pełni rozwijany. Ochrona słuchu zapobiega uszkodzeniom słuchu w młodym wieku.

Zatyczki do uszu dla dzieci Alpine Hearing Protection to:
Zwycięzca nagrody Red Dot
Alpine Hearing Protection zdobyło nagrodę Red Dot Award za projekt swoich najnowszych zatyczek do uszu. Jury przyznające tę prestiżową nagrodę za wzornictwo doceniło „wysoką jakość i innowacyjność” zatyczek do uszu.

Rewolucyjny model zatyczek do uszu
Dwadzieścia lat doświadczenia pozwoliło firmie Alpine opracować nowy, rewolucyjny model zatyczek do uszu z filtrem szumów, który odfiltrowuje szkodliwe dźwięki. Niezwykle przemyślany i wszechstronnie przetestowany kształt zatyczek do uszu zapewnia naturalną, płaską amortyzację i idealne dopasowanie.

Wielofunkcyjne zatyczki do uszu dla dzieci
Zatyczki do uszu Alpine Pluggies Kids są zalecane dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, ponieważ często mają mniejszy kanał słuchowy niż dorośli. Możesz używać Alpine Pluggies Kids w wielu sytuacjach i zastosowaniach:

Aby chronić przed nadmiernym hałasem otoczenia
Na przykład, aby uchronić się przed zbyt głośną muzyką na festiwalu, w kinie i we wszystkich innych sytuacjach, w których dzieciom lub maluchom przeszkadza nadmierny hałas.

Aby woda nie dostała się do uszu
Dzieci często doświadczają bólu ucha i infekcji ucha. Zatyczki do uszu Pluggies Kids zapobiegają przedostawaniu się wody do uszu podczas pływania, kąpieli pod prysznicem, uprawiania sportów wodnych i kąpieli.

Aby pomóc w problemach z koncentracją
Bardzo wiele dzieci ma trudności z koncentracją w szkole, odrabianiem lekcji lub czytaniem. Dzieci z ADHD, ADD lub formą autyzmu również mogą odnieść korzyści z zatyczek do uszu. Badania wykazały, że noszenie Pluggies Kids poprawia koncentrację.

Aby zapobiec bólowi ucha podczas lotu
Wiele dzieci ma bóle uszu podczas startu i lądowania samolotu. Zatyczki do uszu Pluggies Kids poprawiają regulację ciśnienia w uszach, zapobiegając w ten sposób bólom ucha. Ponadto możesz spać spokojnie, gdy podczas lotu nosisz zatyczki do uszu.

Dla dorosłych z mniejszym kanałem słuchowym
Każde ucho jest inne. Niektórzy dorośli mają mniejsze kanały uszne, przez co zatyczki do uszu, takie jak Alpine PartyPlug, Alpine WorkSafe itp., nie pasują prawidłowo. W takim przypadku możesz również używać Alpine Pluggies Kids jako dorosłych do słuchania muzyki, latania, pracy i pływania. Spanie z Alpine Pluggies Kids może być jednak mniej wygodne dla osób śpiących na boku. Dzieje się tak, ponieważ Alpine SleepSoft ma miękki elastyczny filtr, w przeciwieństwie do Alpine Pluggies Kids, który zawiera twardy filtr.

AlpineAcousticFilters™ – Większy komfort dla Twojego dziecka
Zatyczki do uszu Pluggies Kids są wyposażone w specjalne filtry AlpineAcousticFilters. Filtry te zapewniają optymalne tłumienie hałasu, ale nadal pozwalają dziecku wystarczająco słyszeć dźwięki otoczenia. W ten sposób nie ma poczucia izolacji, a Twoje dziecko nadal może śledzić rozmowy.

Noszenie zatyczek do uszu Pluggies Kids podczas lotu pozwala regulować nieprzyjemny nacisk na bębenki podczas startu i lądowania. Filtry działają jak zawory i zapewniają stopniową i stałą równowagę ciśnień między środowiskiem zewnętrznym a uchem środkowym. W ten sposób trąbka Eustachiusza ma wystarczająco dużo czasu na aklimatyzację do zmian ciśnienia.

Materiał AlpineThermoShape™
Alpine Pluggies Kids są wykonane z materiału AlpineThermoShape opracowanego specjalnie przez firmę Alpine. Materiał ten dopasowuje się do kształtu ucha, dzięki czemu ochronniki słuchu idealnie dopasowują się do przewodu słuchowego. Gwarantuje to wyjątkowo wygodne dopasowanie, a dzieci lubią nosić te ochronniki słuchu. W wannie, w szkole, na lekcjach gry na perkusji. ATS nie zawiera silikonu, dzięki czemu nie powoduje reakcji alergicznych.

Naklejki
Każdy pakiet Pluggies Kids zawiera sześć wesołych naklejek. Możesz ich użyć do samodzielnego udekorowania pojemnika do przechowywania i napisania na nim swojego imienia i nazwiska.

Żywotność i czyszczenie
Żywotność zatyczek do uszu zależy od częstotliwości użytkowania. Utrzymywanie zatyczek do uszu w czystości wydłuży ich żywotność. Zatyczki do uszu można czyścić letnią wodą z mydłem.

Holenderski projekt
Konstrukcja ochronników słuchu Alpine to ekskluzywny holenderski projekt. Wszystkie zatyczki do uszu i systemy filtrów są produkowane w Holandii.

Zawartość opakowania
Dwa małe uniwersalne termoplastyczne ochronniki słuchu z filtrami akustycznymi
Naklejki
Plastikowy futerał do przenoszenia

Wartości tłumienia Alpine Pluggies Kids

Częstotliwość Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Średnie tłumienie dB 23,9 25,8 25,3 25,0 26,5 30,4 28,7 26,0
Odchylenie standardowe dB 3,1 3,6 2,7 3,2 4,2 3,5 4,0 4,8
Zakładana ochrona w dB (APV) 20,8 22,2 22,6 21,8 22,3 26,9 24,7 21,2

Zgodny z EN 352-2: 2002
Średnica nominalna: 7-10 mm
H=24 M=23 L=23
SNR=25
NRR=23,5-28,6