Pluggerz Uni Fit Music Premium 4 szt. - zatyczki, stopery dla muzyków i melomanów

  • Add feedback:
  • Code: 19209202
  • Manufacturer: pluggerz earplugs
  • Manufacturer's code: EAN: 8718719204382
  • Availability: None None
  • szt.
  • Net Price: 104.88 zł 129.00 zł
  • Out of stock

Zatyczki do uszu Music Premium Uni-Fit łączą dobrą ochronę przy zachowaniu jakości dźwięku. Filtr premium tłumi równomiernie na wszystkich częstotliwościach, dzięki czemu dźwięk nadal brzmi naturalnie.

Muzyka jest częścią życia. Relaksuje, porusza, dodaje energii, zachęca do ruchu i budzi solidarność. Cieszenie się muzyką oznacza zatem cieszenie się życiem! Nic nie jest bardziej irytujące niż dzwonienie w uszach po nocnym wyjściu. Podczas wyjść lub imprez głośność szybko przekracza 100 dB, a to może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu! Czy jako uczestnik chcesz cieszyć się festiwalami, koncertami, wyjściami lub innymi wydarzeniami optymalnie i bezpiecznie, bez utraty jakości? W takim razie zawsze noś ochronniki słuchu Pluggerz z filtrem muzycznym premium!

Dla kogo?
Zatyczki do uszu Pluggerz Music Premium Uni-Fit to ochronniki słuchu wielokrotnego użytku. Silikonowe zatyczki do uszu zawierają specjalny filtr muzyczny. Dzięki temu możesz optymalnie cieszyć się muzyką podczas festiwali, koncertów, wyjść lub imprez, a Twój słuch jest dobrze chroniony! Specjalny filtr muzyczny zapewnia, że ​​wrażenia muzyczne są w 100% zachowane i zmniejsza głośność muzyki do bezpiecznego poziomu. Możesz więc w pełni cieszyć się muzyką, a jednocześnie rozmawiać ze znajomymi.

Czy często uczestniczysz w wydarzeniach? W takim razie skrojone na miarę Music Premium są dla Ciebie.

Materiał
Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit wykonane są z antyalergicznego silikonu. Ten materiał jest miękki dla uszu i wygodnie układa się w przewodzie słuchowym. Dzięki temu zatyczki do uszu można nosić przez cały wieczór. Charakterystyczny kształt Pluggerz z trzema lamelami zapewnia dobre dopasowanie do ucha i uszczelnienie przed hałasem otoczenia.

Filtr tłumiący
Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit Music Premium są wyposażone w specjalny filtr tłumiący przeznaczony specjalnie do muzyki. Ten filtr tłumi hałas otoczenia o 16 dB do nieszkodliwego poziomu, a Ty nadal wiernie słyszysz muzykę i dobrze komunikujesz się ze znajomymi. W ten sposób unikniesz irytującego dzwonienia w uszach następnego dnia!

 

Uwaga: Pełna ochrona przed uszkodzeniem słuchu jest możliwa tylko wtedy, gdy nosisz ochronniki słuchu bez przerwy w hałaśliwym otoczeniu.

Zawartość Paczki
Ponieważ żadne ucho nie jest takie samo, w każdym opakowaniu otrzymujesz 2 zestawy zatyczek do uszu Uni-Fit Music Premium w dwóch różnych rozmiarach. W ten sposób możesz sam zdecydować, który rozmiar pasuje najlepiej i zawsze masz dobrze dopasowane zatyczki do uszu. Mała wersja jest odpowiednia również dla dzieci od ok. 4 lat.

Dostajesz również poręczną tubę do przechowywania , którą możesz nosić na pęku kluczy lub breloczku i zawsze masz pod ręką swój Pluggerz!

Utrzymanie i czystość
Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit są łatwe do czyszczenia za pomocą letniej wody i naturalnego mydła. Pozwól im dokładnie wyschnąć na powietrzu, zanim włożysz je do tuby do przechowywania. Alkohol, kwasy i suszenie mogą uszkodzić zatyczki do uszu.

Możesz także wyczyścić zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit za pomocą specjalnego płynu czyszczącego . Ten płyn czyszczący został opracowany specjalnie do czyszczenia i dezynfekcji produktów ochrony słuchu i nie pozostawia żadnych pozostałości na ochronnikach słuchu.

Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy zatyczki do uszu nie są zabrudzone i uszkodzone. Czy Twoje ochronniki słuchu są uszkodzone? Wtedy uszczelka nie jest już kompletna i lepiej ją wymienić.

Uwaga: przed czyszczeniem zatyczek do uszu Pluggerz Premium lub 2 w 1 należy wyjąć filtr z ochronnika słuchu. Ten nie znosi wody!

Umieszczenie
Jeśli chcesz być dobrze chroniony przed uszkodzeniem słuchu, ważne jest, aby ochronniki słuchu dobrze przylegały do ​​ucha.