ZATYCZKI DO USZU STOPERY TUBA 160 SZT

  • Add feedback:
  • Code: 5903738182091
  • Manufacturer's code: EAN: 5903738182091
  • Availability: Mała Ilość
  • 1
  • Net Price: 40.64 zł 49.99 zł

Mozos EC-1001A to stopery piankowe z największym stopniem redukcji hałasu na rynku (SNR aż do 38 dB). Jako doświadczona firma, która od 10 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju urządzeń audio, Mozos łączy dobry design, wysokiej jakości materiały i wysoką skuteczność swoich zatyczek. Pracujesz w hałaśliwym otoczeniu? W biurze jest nieznośny hałas który uniemożliwia odpowiednie skupienie? Użyj Mozos EC-1001A i stań się znów efektywny dzięki pełnej koncentracji. W środkach transportu publicznego, takich jak autobus, metro i pociąg ciągle jesteśmy narażani na dużo bodźców dźwiękowych. Dzięki naszym zatyczkom dasz odpocząć swoim uszom. Konkurencyjna cena, wysoka jakość i aż 160 sztuk pianek przy najwyższym poziomie tłumienia SNR:38 dB to pewność udanego zakupu.

Mozos EC-1001A to nowe ochronniki dokanałowe z lepszą zdolnością redukcji hałasu niż inne tego tupu konstrukcje dostępne na rynku. Wygodne noszenie i bardziej satysfakcjonujące wrażenia z użytkowania przy bardzo konkurencyjnej cenie

Noszenie tych zatyczek do uszu buduje barierę akustyczną i pomaga osiągnąć spokój. Produkt świetnie nadaje się również do prac budowlanych które charakteryzują się dużym hałasem przez długi czas. Zatyczki Mozos wykonane są z wygodnego i miękkiego materiału PU o wysokiej gęstości. Zapewnia niskie ciśnienie wewnątrz ucha i jest przyjazny dla skóry, nie powoduje reakcji alergicznych.

Używanie zatyczek jest łatwe i intuicyjne.
Zatyczki z pianki po ich wyrobieniu w palcach należy umieścić w kanale usznym i poczekać aż się napowietrzą (przytrzymując jednocześnie w kanale usznym). W ciągu 1 minuty pianki dostosują się do twojego kanału usznego i osiągną optymalny poziom tłumienia. Pamiętaj, że żadne zatyczki nie gwarantują pełnego wyciszenia a jedynie redukcję hałasu. Zatyczki do uszu redukują hałas o pewien poziom wyrażony w decybelach. W tym wypadku producent podaje wartość graniczną SNR 38 dB. Jest to wartość graniczna a nie gwarantowana. Ten parametr zależy od wielu czynników jak budowa kanału usznego, prawidłowa aplikacja, poziom hałasu i jego rodzaj czy nawet temperatura otoczenia. Proszę o rozważne zakupy bo zwrot ze względu na higieniczne zastosowanie po otwarciu pudełka nie będzie możliwy (Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku).


Specyfikacja

SNR: 38dB – potwierdzony badaniami.
Kolor: pomarańczowy.
Materiał: pianka PU.
Czas odbicia (wypełnienia w kanale usznym): 25-40 sekund.
Rozmiar pojedynczego produktu: długość: 25 mm ± 0,3 mm, szerokość: 13 mm ± 0,3 mm.
W butelce: 80 par.
Zgodność z certyfikatami CE i EN.