Pluggerz Uni Fit Travel - zatyczki do latania 4 sztuki stoperów w opakowaniu

  • Add feedback:
  • Code: 19204399
  • Manufacturer: pluggerz earplugs
  • Manufacturer's code: EAN: 8718719204399
  • Availability: None None
  • szt.
  • Net Price: 52.80 zł 64.95 zł
  • Out of stock

Stopery Pluggerz Uni Fit Travel 4 sztuki w komplecie w dwóch rozmiarach

Ludzie podróżujący samolotami często mają do czynienia z dużymi różnicami ciśnień, które mogą być odczuwane jako drażniący nacisk na błonę bębenkową i czasami mogą być bolesne. Pluggerz Travel ma unikalny filtr i zapewnia zmniejszenie nacisku na ucho. Pluggerz Travel filtruje także denerwujące dźwięki, dzięki czemu podróżowanie samolotem lub pociągiem czy autokarem jest przyjemniejsze. Dzięki specjalnym właściwością filtrów możesz komunikować się z innymi bez konieczności wyjmowania zatyczek z uszu.

Stopery Pluggerz Uni Fit Travel to maksymalny komfort użytkowania dzięki trzem pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Stopery Pluggerz Uni Fit Travel posiadają również kanał wentylacyjny, który zapobiega „poceniu” się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

 

Filtr zastosowany w ochronnikach słuchu Pluggerz Uni Fit Travel ma średnie tłumienie na poziomie
27 DB

 4 sztuki w komplecie w dwóch rozmiarach oraz pojemnik transportowy

Stopery Pluggerz Uni Fit Travel
Posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

Instrukcja wkładania wtyczek Plug-in Uni-Fit:

Przed użyciem sprawdź, czy wtyczki są czyste
Chwyć ucho i pociągnij je do góry i do tyłu
Wciśnij ochraniacz słuchu możliwie najgłębiej do kanału słuchowego
Zwolnij ucho i naciśnij ponownie normalnie

 Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.