Pluggerz Uni Fit PRO- 4 sztuki stoperów do pracy

  • Add feedback:
  • Code: 19204450
  • Manufacturer: pluggerz earplugs
  • Manufacturer's code: EAN: 8718719204450
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • Net Price: 56.10 zł 79.00 zł 69.00 zł

"Oddychające" stopery do uszu Pluggerz Uni Fit PRO - dedykowane do pracy. W komplecie 4 zatyczki w dwóch rozmiarach.

Zawodowe uszkodzenie - utrata słuchu jest najczęstszym obrażeniem związanym z pracą w Stanach Zjednoczonych według CDC. Około 22 milionów pracowników USA narażonych jest na niebezpieczny poziom hałasu w miejscu pracy. Szacuje się, że 242 miliony $ rocznie wydawane jest na rekompensatę pracowniczą za upośledzenie słuchu. W Holandii jest podobnie - każdego roku około 2000 osób cierpi na ubytek słuchu podczas pracy, a 1,4 miliona Holendrów ma upośledzenie słuchu

W Polsce hałas stanowi podstawowe zagrożenie występujące w środowisku życia i pracy człowieka. Na uciążliwe działanie hałasu w Polsce narażona jest grupa ponad 10 milionów osób. Z przeprowadzanych w przemyśle badań wynika, że na 1000 zatrudnionych osób 45 jest narażonych na hałas mogący powodować trwałe ubytki słuchu, co potwierdzane jest liczbą przypadków zawodowego uszkodzenia słuchu.

Ochronniki słuchu do pracy Pluggerz Pro są wyposażone w wyjątkowy filtr dźwiękowy, który łagodzi szkodliwy hałas do bezpiecznego poziomu. Ponadto dużą zaletą jest to, że nadal dobrze się komunikujesz z innymi ludźmi i możesz usłyszeć wszystkie sygnały ostrzegawcze.

Stopery do pracy Pluggerz Uni Fit PRO to maksymalny komfort użytkowania dzięki trzem pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Stopery Pluggerz Uni Fit PRO posiadają również kanał wentylacyjny, który zapobiega „poceniu” się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

 

Filtr zastosowany w ochronnikach słuchu Pluggerz Uni Fit PRO ma średnie tłumienie na poziomie
24 DB

W zestawie znajdują się 4 stopery w dwóch rozmiarach, etui transportowe oraz silikonowy sznurek z klipsem do przypięcia do ubrania

Stopery Pluggerz Uni Fit PRO

Posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

Instrukcja wkładania zatyczek do uszu Plug-in Uni-Fit PRO

Sprawdź, czy wtyczki są czyste przed użyciem.
Chwyć za czubek ucha i pociągnij go lekko do góry i do tyłu.
Włóż ochraniacz słuchu do kanału słuchowego.
Puść ucho i jeszcze raz wepchnij ochraniacz słuchu.

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.