Alpine FlyFit - ochronniki słuchu, stopery

  • szt.
  • Cena netto: 45,45 zł 55,90 zł
  • Niedostępny

Zatyczki do uszu Alpine FlyFit do latania i podróżowania

AlpineAcousticFilters ™ - Zatyczki do uszu regulujące ciśnienie
Noszenie zatyczek FlyFit podczas latania reguluje uciążliwy nacisk na błony bębenkowe podczas startu i lądowania. Filtry działają jak zawory i zapewniają stopniową i stałą równowagę ciśnienia między środowiskiem zewnętrznym a uchem środkowym. Tak więc trąbka Eustachiusza ma wystarczająco dużo czasu, aby zaaklimatyzować się do zmian ciśnienia. Ponadto specjalne filtry akustyczne w zatyczkach do uszu FlyFit zapewniają ochronę przed uciążliwym hałasem otoczenia. Zatyczki do uszu ułatwiają odpoczynek i relaks podczas długich lotów, ale są również bardzo odpowiednie do użytku podczas podróży autobusem, pociągiem i samochodem.

Materiał AlpineThermoShape ™
Innowacyjne stopery douszne Alpine FlyFit są wykonane z termoplastycznego materiału opracowanego przez Alpine: AlpineThermoShape. Materiał ten dopasowuje się do kształtu uszu tak, aby wkładki douszne idealnie pasowały do ​​przewodów słuchowych.Dzieki temu Masz gwarancję wygodnego dopasowania bez nieprzyjemnego nacisku na uszy. Masz pewność, że zatyczki do uszu pozostają we właściwej pozycji, zapewniając optymalną redukcję hałasu. ATS nie zawiera silikonu, przez co nie wywołuje reakcji alergicznych.

Filtry miękkie - wyjątkowo elastyczne
Zatyczki do uszu FlyFit i SleepSoft są jedynymi wkładkami dousznymi na rynku z miękkimi, elastycznymi filtrami. Zapewnia to jeszcze większy komfort podczas podróży. Dzięki tym miękkim filtrom możesz spać spokojnie, odwracając głowę na bok przy swoim siedzeniu.

Długość życia i czyszczenie
Żywotność zatyczek do uszu zależy od częstotliwości użytkowania. Czyszczenie zatyczek do uszu spowoduje wydłużenie żywotności. Zatyczki do uszu można myć letnią wodą z mydłem oraz za pomocą Alpine Cleaner Spray.
Firma Alpine opracowała łatwe w użyciu narzędzie do czyszczenia woskowiny z zatyczek do uszu. Trzymając zatyczki do uszu w czystości, pracują optymalnie i dłużej.

Holenderski projekt
Projekt ochraniaczy słuchu Alpine to ekskluzywny holenderski design. Wszystkie zatyczki do uszu i filtry są produkowane w Holandii.

Zawartość opakowania
Dwa uniwersalne termoplastyczne ochraniacze słuchu
Dwa akustyczne filtry miękkie
Alpine Cleaner
Plastikowy futerał

Wartości tłumienia Alpine FlyFit
Częstotliwość Hz                  63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Średnie tłumienie dB            5,9 8,4 11,0 14,0 19,0 24,0 25,0 21,2
Odchylenie standardowe dB  4,0 3,4 3,0 2,5 3,3 4,5 4,0 4,3

Waga 0,03 kg
Wymiary 10 x 8 x 2 cm
Materiał
AlpineThermoShape ™

Kolor
Biały

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.