Alpine Sleep Deep MULTIPACK - zatyczki do spania

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 111.21.161
  • Producent: alpine hearing protection
  • Kod producenta: EAN: 8717154027891
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt
  • Cena netto: 73,17 zł 90,00 zł

Dostępne w naszej ofercie zatyczki do uszu Alpine z serii SleepDeep to stopery stworzone specjalnie do spania. Unikalny owalny kształt produktu gwarantuje dopasowanie do kształtu przewodu słuchowego oraz zapewnia komfort podczas użytkowania – także w przypadku spania na boku. Oferowane przez nas stopery do uszu firmy Alpine zawierają żel, który służy do redukcji szumów oraz zapewnia maksymalne tłumienie. Wysokiej jakości zatyczki do spania firmy Alpine to produkt wielokrotnego użytku – producent zapewnia o niezmienności parametrów do stu użyć, a materiał, z którego je wykonano, jest łatwy do czyszczenia. Dzięki temu zatyczki do uszu są higienicznym i zrównoważonym rozwiązaniem.

Stopery do uszu Alpine SleepDeep 

Zatyczki do uszu SleepDeep mają średnie tłumienie (SNR) na poziomie 27 dB. Dzięki nim niepokojące dźwięki, które trafiają do ucha, zostają wyciszone, a to ułatwia zasypianie oraz zapobiega łatwemu wybudzaniu. Stworzone przez firmę Alpine zatyczki do spania wykonane są ze specjalnie zaprojektowanego materiału termoplastycznego: Alpine ThermoShape. Dzięki niemu zatyczki dopasowują się do kanału słuchowego, a także pozostają na swoim miejscu przez całą noc. Ponadto Alpine ThermoShape nie zawiera silikonów, jest materiałem hipoalergicznym, przez co nie powoduje reakcji alergicznych ani dokuczliwego swędzenia.

Zatyczki holenderskiego projektu – z myślą o komfortowym śnie

Jednym z dźwięków, które potrafią bardzo zakłócić nocny wypoczynek, jest chrapanie drugiej osoby. Głośność takich odgłosów może przekraczać nawet 95 dB. Choć stosowanie zatyczek nie sprawi, że dźwięk ten zostanie całkowicie stłumiony, to różnica w słyszeniu go ze stoperami w uszach i bez nich może okazać się znacząca. Zatyczki do uszu SleepDeep – produkt holenderskiego projektu oraz wykonania – nadają się idealnie do stosowania w nocy. Stopery do uszu Alpine nie wpływają negatywnie na jakość snu, przez co masz zapewniony wypoczynek na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo Alpine jako firma zadbała o to, by zatyczki nie wypadały z uszu podczas zmiany pozycji. Daj się ponieść innowacyjnej technologii. Przekonaj się, jak komfortowy będzie sen z zatyczkami do uszu od Alpine!

Alpine zatyczki do uszu – żywotność i czyszczenie

Proponowane przez nas stopery Alpine SleepDeep to produkt wielokrotnego użytku. Konieczne jest jednak utrzymywanie zatyczek do uszu w czystości – można czyścić je letnią wodą z mydłem. Żywotność stoperów zależna jest właśnie od częstotliwości korzystania z produktu i tego, jak będziemy o niego dbać.

 

W opakowaniu znajdują się: - dwie sztuki zatyczki w rozmiarze S

                                           - dwie sztuki zatyczki w rozmiarze M/L

                                           - estetyczne etui podróżne

 

 

 

 

Częstotliwość Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Średnie tłumienie dB 27,4 25,9 24,1 25,7 26,2 32,0 37,9 42,4
Odchylenie standardowe dB 3,9 3,8 4,4 4,9 4,5 5,0 4,3 6,7
Zakładana ochrona w dB (APV) 20,5 22,1 19,7 20,8 21,7 27 33,6 35,7