Alpine SwimSafe - ochronniki słuchu, stopery do pływania

  • szt.
  • Cena netto: 44,72 zł 56,00 zł 55,00 zł
  • Niedostępny

Alpine SwimSafe ochrona słuchu podczas pływania

Rewolucyjny model zatyczki do uszu
Dwadzieścia lat doświadczenia pozwoliło firmie Alpine opracować doskonały nowy model wkładek do uszu. Niezwykle przemyślany i dokładnie przetestowany kształt zatyczek do uszu zapewnia naturalne, płaskie wchłanianie i idealne dopasowanie.

AlpineAcousticFilters ™ - Powiedz "nie" wodzie
Specjalne filtry akustyczne w zatyczkach SwimSafe zapewniają, że wszystkie dźwięki otoczenia pozostają tak słyszalne, jak to tylko możliwe. Te unikalne filtry zapewniają także możliwość kontynuowania rozmów. Niewielki kanał w filtrach zapobiega poczuciu izolacji, a kształt zapobiega przedostawaniu się wody do uszu. Zatyczki do uszu SwimSafe nie nadają się do głębokiego nurkowania. Zalecamy używanie ich do głębokości nie większej niż 1 metr pod wodą.

Materiał AlpineThermoShape ™
Innowacyjne ochronniki słuchu SwimSafe Alpine są wykonane z termoplastycznego materiału opracowanego przez Alpine: AlpineThermoShape. Materiał ten dopasowuje się do kształtu uszu tak, aby wkładki douszne idealnie pasowały do ​​przewodów słuchowych.Dzięki temu masz gwarancję wygodnego dopasowania bez nieprzyjemnego nacisku na uszy. Masz pewność, że zatyczki do uszu pozostają we właściwej pozycji, zapewniając optymalne tłumienie hałasu. ATS nie zawiera silikonu, przez co nie wywołuje reakcji alergicznych.

Alpine Miniboxx
Oprócz łatwego w użyciu pojemnika do przechowywania, każdy pakiet SwimSafe zawiera również modny Alpine Miniboxx. Możesz wziąć ten bardzo poręczny mały pojemnik do przechowywania na basen i przymocować go do torby lub wokół nadgarstka, gdy wejdziesz do wody. Miniboxx można również przyczepić do pianki.

Długość życia i czyszczenie
Żywotność zatyczek do uszu zależy od częstotliwości użytkowania. Czyszczenie zatyczek do uszu spowoduje wydłużenie żywotności. Zatyczki do uszu można myć letnią wodą z mydłem oraz za pomocą Alpine Cleaner Spray

Holenderski projekt
Projekt ochraniaczy słuchu Alpine to ekskluzywny holenderski design. Wszystkie zatyczki do uszu i filtry są produkowane w Holandii.

Zawartość opakowania
Dwa uniwersalne termoplastyczne ochraniacze słuchu
Dwa filtry akustyczne
Alpine Miniboxx
Plastikowy futerał

Wartości tłumienia Alpine SwimSafe


Częstotliwość Hz                        63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Średnie tłumienie dB             

Waga 0,03 kg
Wymiary 10 x 8 x 2 cm
Materiał
AlpineThermoShape ™

Kolor
Biały

    1,7 3,1 1,7 6,7 15,0 22,8 22,9 18,2
Odchylenie standardowe dB        1,9 3,5 2,8 4,7 3,2 3,2 4,5 4,3

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.