Alpine WorkSafe - ochronniki słuchu, stopery do pracy

  • szt.
  • Cena netto: 43,90 zł 56,00 zł 54,00 zł
  • Niedostępny

Alpine WorkSafe zatyczki do uszu do pracy w głośnych warunkach, majsterkowania.

 

Alpine Hearing Protection wygrała nagrodę Red Dot Award 2015 za projekt najnowszej zatyczki do uszu. Jury doceniło "wysoką jakość i innowacyjną zdolność" stoperów do uszu WorkSafe.

Rewolucyjny model zatyczki do uszu
Dwadzieścia lat doświadczeń pozwoliło firmie Alpine opracować nowy, rewolucyjny model wkładek dousznych z filtrem przeciwzakłóceniowym, który filtruje szkodliwe dźwięki. Niezwykle przemyślany i dokładnie przetestowany kształt wkładek do uszu zapewnia naturalne, płaskie wchłanianie i idealne dopasowanie.

AlpineAcousticFilters ™ - Bezpieczeństwo przede wszystkim
Specjalny filtr akustyczny w zatyczkach do uszu WorkSafe zapewnia dodatkowe tłumienie hałasu - blokuje wszelki szkodliwy hałas generowany przez maszyny. Poziom hałasu zmniejsza się do bezpiecznego poziomu, który jest dobrze tolerowany przez osiem godzin. Dzięki zaawansowanym technologiom AlpineAcousticFilters możesz nadal rozmawiać ze swoim partnerem. Dźwięki alarmów również pozostają słyszalne.

Materiał AlpineThermoShape ™
Zatyczki do uszu WorkSafe są bardzo wygodnie. Wykonane są z materiału AlpineThermoShape, specjalnie opracowanego przez firmę Alpine, który dostosowuje się do kształtu przewodów słuchowych. W ten sposób zapewniają doskonały poziom tłumienia hałasu bez poczucia nacisku na uszy lub poczucie izolacji od wszystkiego, co dzieje się w pracy. Materiał ATS jest hipoalergiczny i nie zawiera silikonu. Dzięki temu nie będzie powodować swędzenia ani podrażnień podczas pracy.

Specjalnie zaprojektowane zatyczki do uszu chronią przed hałasem
Zatyczki do uszu WorkSafe mają przedłużony trzpień, dzięki czemu łatwiej je wkładać i wyjmować. Zatyczki do uszu są czarne, aby zapobiec przedwczesnemu odbarwieniu.

Alpine Carry Cord
Każda para wkładek do uszu WorkSafe jest dostarczana z sznurkiem do wkładania zatyczek do uszu, dzięki czemu możesz nosić zatyczki do uszu na szyi, jeśli musisz je na chwilę wyjąć. Wystarczy przymocować poręczny przewód do trzpienia stoperów do uszu. Użycie linki nie ma wpływu na działanie filtrów, nie ma wpływu na tłumienie hałasu.

Długość życia i czystość
Żywotność zatyczek do uszu zależy od częstotliwości użytkowania. Czyszczenie zatyczek do uszu spowoduje wydłużenie żywotności. Zatyczki do uszu można myć letnią wodą z mydłem oraz za pomocą Alpine Clean Spray

Holenderski projekt
Projekt ochraniaczy słuchu Alpine to ekskluzywny holenderski design. Wszystkie zatyczki do uszu i filtry są produkowane w Holandii.

Zawartość opakowania
Dwa uniwersalne termoplastyczne ochraniacze słuchu
Dwa filtry akustyczne
Sznurek do połączenia
Plastikowy futerał

 

Wartości tłumienia Alpine WorkSafe

Częstotliwość Hz                        63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
Średnie tłumienie dB                  23,4 23,1 23,6 22,3 23,4 27,2 26,3 25,1
Odchylenie standardowe dB        5,1 5,0 4,1 3,9 3,3 3,7 4,0 3,9
Zakładana ochrona w dB (APV)   18,3 18,1 19,5 18,4 20,1 23,5 22,3 21,1

 

Waga: 0,03 kg
Wymiary: 10 x 8 x 2 cm
Materiał:
AlpineThermoShape ™

Kolor: czarny

Kod kreskowy
8717154023527

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.