Bananaz Motor Pack zatyczki,stopery dla Motocyklistów 26dB !!!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 24
  • Producent: bananaz
  • Kod producenta: EAN: 8719699902145
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 44,72 zł 65,00 zł 55,00 zł

Thunderplugs Motor - stopery do sportów motorowych

Thunderplugs Motor zatyczki do uszu są idealne dla każdego, kto jeździ motocyklem lub autem z głośnym "wydechem" i potrzebuje ochrony słuchu. Specjalne filtry Thunderplugs pozwalają bronić się przed niebezpiecznymi poziomami hałasu, gdy jesteś w drodze, ale pozwalają też wyraźnie słyszeć głosy i inne bezpieczne dźwięki. Charakteryzują się tym że nie wystają z ucha, zapewniając wygodne noszenie pod czapkami i kaskami. A co najważniejsze, pomagają blokować hałasy drogowe, silnikowy i wiatrowy, który mogą uszkodzić słuch. Wtyczki Thunderplugs Motor oszczędzają Twoje uszy, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą.

 

Szum wiatru jest jednym z największych zagrożeń, z jakimi zmagają się motocykliści, jeśli chodzi o utratę słuchu spowodowaną hałasem. Ten rodzaj uszkodzenia słuchu jest spowodowany zbyt dużą ekspozycją na niebezpiecznie głośny hałas, i jest zarówno trwały, jak i skumulowany w czasie. Trzeba dodać że, szum wiatru może również powodować podrażnienia i zmęczenie, przez co trudno mieć naprawdę przyjemną jazdę. Thunderplugs Motor zostały stworzone, aby rozwiązać problem raz na zawsze, broniąc uszu przed wyjącym wiatrem.

Filtry zastosowane w stoperach Thunderplugs Motor rozwiązują wszystkie problemy z innymi zatyczkami do uszu w przeszłości. Są nisko-profilowe, więc nie wystają z ucha, co czyni je wygodnym wyborem do noszenia pod kaskami. Ich profesjonalny filtr redukuje hałas równomiernie o 26 decybeli we wszystkich częstotliwościach, dzięki czemu możesz nadal słyszeć wszystko, co dzieje się wokół ciebie - przy zmniejszonej głośności. Pozwala to zachować świadomość sytuacyjną, dzięki czemu możesz zachować bezpieczeństwo na drodze.

Zatyczki do uszu Thunderplugs Motor są doskonałe również do sportów motorowych, wyścigów i zawodów sportowych. Pozwoli to wyraźnie usłyszeć każdy element akcji, ale w bezpieczniejszej i wygodniejszej objętości.

Thunderplugs Motor Pack zawiera jedną parę zatyczek  z pro filtrami i jeden kompaktowy aluminiowy futerał.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.