Bananaz PRO - zestaw zatyczek muzycznych na koncert do Klubu.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 25
  • Producent: bananaz
  • Kod producenta: EAN: 87719699902121
  • Dostępność: Mała Ilość
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 53,66 zł 77,00 zł 66,00 zł

Zatyczki muzyczne Thunderplugs PRO

Na koncercie, w klubie czy w miejscu gdzie gra głośna muzyka musimy pamiętać, że pozostając pod wpływem głośnej lub długotrwałej muzyki narażamy swój słuch na uszkodzenia.

Zestaw Thunderplugs Pro zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uchronić się przed hałasem który prowadzi do ubytków lub utraty słuchu.Specjalny filtr obniża hałas o 26 decybeli we wszystkich częstotliwościach. Zestaw zawiera również drugi filtr, który redukuje hałas o 19 decybeli we wszystkich częstotliwościach. W ten sposób muzyka wciąż brzmi świetnie, ale mniej głośno, dzięki czemu możesz delektować się muzyką a jednocześnie rozmawiać.

Ochronniki słuchu Thunderplugs PRO wykonane są tworzywa o właściwościach silikonu dzięki czemu idealnie dopasowują się do kanału w uchu. Dzięki temu są prawie niewidoczne a specjalna wypustka ułatwia wyciąganie zatyczki z ucha.

Stopery są wielokrotnego użytku. Będą Ci służyły dłużej jeżeli się nimi odpowiednio zaopiekujesz.
Można je myć wodą z mydłem lub używać specjalnego środka do czyszczenia.

Stopery Thunderplugs PRO spełniają wszystkie wymogi jakości i bezpieczeństwa określone przez UE i USA i są testowane i certyfikowane zgodnie z normą EN 352-2 i ANSI. Dzięki Thunderplugs PRO możesz spokojnie cieszyć się muzyką.

Propack zawiera:
Dwie zatyczki do uszu Thunderplugs
Dwa filtry pro tłumiace na poziomie 26db
Dwa filtry tłumiace na poziomie 19 db
Aluminiowy pojemnik z możliwością przypięcia do kluczy

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.