Pluggerz Uni Fit Music Premium - zatyczki, stopery dla muzyków i melomanów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 201312
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719201312
  • Dostępność: Brak Brak
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 101,63 zł 145,00 zł 125,00 zł
  • Niedostępny

Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit Music Premium to najwyższej klasy ochronniki słuchu, przeznaczone do profesjonalnych muzyków i melomanów. Te zatyczki do uszu mają specjalne prostoliniowe filtry.Oznacza to, że muzyka jest tłumiona jednakowo na wszystkich częstotliwościach; jakość muzyki pozostaje doskonała i tylko szkodliwy poziom dźwięku jest wyciszony. To tak, jakby przyciszyć głośności. Ponadto, dzięki budowie filtrów rozmowy pozostaną właściwie słyszalne. Niewiele innych wkładek do uszu zapewnia naprawdę płaskie tłumienie dźwięku, które ustawia Pluggerz Uni-Fit Music Premium nad większością pozostałych stoperów.

Kiedy potrzebujesz ochrony słuchu, aby zapobiec dzwonieniu uszu, utracie słuchu spowodowanej hałasem i szumowi w uszach, ale absolutnie nie możesz poświęcić jakości dźwięku ani wyrazistości, zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit Music Premium to dobry wybór.

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w pokazie, grasz na koncercie, czy po prostu poświęcasz kilka godzin na trening, już wiesz, jak dzwoniące uszy - często pierwszy zauważalny zwiastun permanentnego hałasu - mogą być brutalną karą za zbyt dużą ekspozycję na hałas. Słuchaj muzyki teraz bezpiecznie, dzięki czemu możesz słuchać muzyki dobrze i wyraźnie przez długi czas.

SNR na poziomie 16dB w rozbiciu na pasma H/M/L 15/13/13

Stopery Pluggerz Uni Fit Music Premium to maksymalny komfort użytkowania dzięki 3 ierscieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

W zestawie:

dwie zatyczki z prostoliniowymi filtrami

metalowy pojemnik transportowy

 

Stopery Pluggerz Uni Fit Music premium
Posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

 

Uwaga: Jeśli "przekręcasz głośność do 11, nawet jeśli pokrętło działa tylko na 10" i nie potrzebujesz dokładnego odzworowania dźwieku tylko skutecznej ochrony słuchu, sprawdź znacznie bardziej ekonomiczne wkładki douszne Pluggerz Uni-Fit Music, aby uzyskać niedrogą, a mocniejszą ochronę słuchu.

 

Instrukcja wkładania wtyczek Plug-in Uni-Fit:

Przed użyciem sprawdź, czy wtyczki są czyste
Chwyć ucho i pociągnij je do góry i do tyłu
Wciśnij ochraniacz słuchu możliwie najgłębiej do kanału słuchowego
Zwolnij ucho i naciśnij ponownie normalnie

 

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.