Pluggerz Uni Fit Road - stopery, zatyczki dla motocyklistów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 200339
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719200339
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 31,71 zł 45,00 zł 39,00 zł

Stopery Pluggerz Road są świetne dla motocyklistów, użytkowników Gokartów, kierowców wyścigowych i entuzjastów sportów motorowych. Dźwięki pochodzące z silnika i szumu wiatru mogą powodować trwałe uszkodzenie słuchu. Ochronniki słuchu Pluggerz Road zostały zaprojektowane w celu ochrony przed uszkodzeniami powodowanymi przez szum i nadmierny hałas. Unikalny filtr tłumi szkodliwy hałas na bezpiecznym poziomie,a użytkownik wciąż jest w stanie słyszeć sygnały drogowe i urządzenia ostrzegawcze. Zatyczki do uszu Pluggerz Road są idealnie dopasowane i można je nosić wygodnie pod kaskiem.

Stopery Pluggerz Uni Fit Road to maksymalny komfort użytkowania dzięki trzem pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Stopery Pluggerz Uni Fit Road posiadają również kanał wentylacyjny, który zapobiega „poceniu” się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

 

 

Filtr zastosowany w ochronnikach słuchu Pluggerz Uni Fit Road ma średnie tłumienie na poziomie
23 DB

W zestawie pojemnik transportowy

Stopery Pluggerz Uni Fit Road
Posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

Instrukcja wkładania zatyczek do uszu Plug-in Uni-Fit
 

Sprawdź, czy wtyczki są czyste przed użyciem.
Chwyć za czubek ucha i pociągnij go lekko do góry i do tyłu.
Włóż ochraniacz słuchu do kanału słuchowego.
Puść ucho i jeszcze raz wepchnij ochraniacz słuchu.

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.