Pluggerz Uni Fit Swim Kids Blue - zatyczki, stopery do pływania dla dzieci

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 200759
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719200759
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł 64,95 zł 49,00 zł

Stopery, ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Swim Kids Blue

Specjalna wersje dla małych uszu naszych dzieci. Wskazanie wieku: 4 do 14 lat.


Kłopoty z wrażliwymi kanałami usznymi? Woda w uszach może być szczególnie denerwująca i czasami bolesna. Stopery Pluggerz Swim zostały zaprojektowane specjalnie do pływania, kąpieli i prysznica. Te wyjątkowe zatyczki do uszu zamykają kanał słuchowy podczas pływania i utrzymują wodoszczelny kanał słuchowy, ale nie wpływają na słuch.

 

Średnie tłumienie SNR = 25dB

 

Pluggerz Uni Fit Swim wykonane są z wytrzymałego, hipoalergicznego i bardzo miękkiego silikonu, który pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ucha.

Ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Swim to maksymalny komfort użytkowania dzięki 3 pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Pluggerz uni Fit Swim posiadają kanał wentylacyjny, który zapobiega poceniu się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek; jest on jednak na tyle mały, że woda nie dostaje się do ucha. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

Uwaga:

Stoperów Pluggerz Uni Fit Swim nie zaleca się do głębokiego nurkowania !

W zestawie:

dwie zatyczki z filtrami oraz pojemnik transportowy.

  

Stopery Pluggerz Uni Fit Swim posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

  

Instrukcja wkładania wtyczek Plug-in Uni-Fit:

Przed użyciem sprawdź, czy wtyczki są czyste
Chwyć ucho i pociągnij je do góry i do tyłu
Wciśnij ochraniacz słuchu możliwie najgłębiej do kanału słuchowego
Zwolnij ucho i naciśnij ponownie normalnie

 

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi