Pluggerz Uni Fit Water - zatyczki, stopery do pływania 4 sztuki

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 19204429
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719204429
  • Dostępność: Mała Ilość
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 47,97 zł 64,95 zł 59,00 zł

Zatyczki do uszu Uni-Fit Water zapobiegają przedostawaniu się wody do kanału słuchowego. Stopery zamykają kanał uszny, ale przepuszczają dźwięk. Utrzymują Twoje uszy suche i zapobiega wpływaniu wody do kanału usznego.

Jeśli masz wrażliwe kanały uszne, częste problemy z uszami podczas lub po pływaniu, w trakcie uprawianiu sportów wodnych czujesz dyskomfort lub ból - to dzięki Pluggerz Uni-Fit Water możesz temu zapobiec i cieszyć się czasem w wodzie!

Dodatkowo unikatowe filtry pomagają usunąć dźwięki tła bez całkowitego zablokowania ucha. Dzięki czemu możesz nadal słyszeć rozmowę znajomych i inne ważne dźwięki.

Średnie tłumienie SNR = 25

Pluggerz Uni Fit Water wykonane są z wytrzymałego, hipoalergicznego i bardzo miękkiego silikonu, który pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ucha.

Ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Water to maksymalny komfort użytkowania dzięki 3 pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Pluggerz uni Fit Water posiadają kanał wentylacyjny, który zapobiega "poceniu" się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. jest on jednak na tyle mały, że woda nie dostaje się do ucha. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

Teraz w każdym opakowaniu 2 zestawy zatyczek do uszu w dwóch rozmiarach dla odpowiedniego dopasowania oraz pojemnik transportowy.

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.