Thunderplugs Bananaz Classic stopery muzyczne, zatyczki

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: TP-B1
  • Producent: bananaz
  • Kod producenta: EAN: 8719699902114
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 31,71 zł 48,00 zł 39,00 zł

Zatyczki muzyczne Bananaz Music.

Dedykowane dla muzyków lub po prostu ludzi przebywających w miejscach gdzie normy głośności są przekroczone. Są to festiwale, koncerty, kluby czy też miejsca gdzie jest odtwarzana głośna muzyka.

Zestaw Bananaz Classic zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uchronić się przed hałasem lub głośną muzyką. Specjalistyczny filtr redukuje dźwięk na poziomie 18 decybeli we wszystkich częstotliwościach. W ten sposób muzyka wciąż brzmi świetnie, ale mniej głośno, dzięki czemu możesz
delektować się muzyką a jednocześnie rozmawiać. Bananaz Classic jest idealnym towarzyszem wydarzeń gdzie normy głośności są przekroczone. Załączony pojemnik możesz sobie przypiąć do kluczy i zawsze mieć go przy sobie. Pojemnik to nie tylko opakowanie na Twoje zatyczki ale także otwieracz do kapslowanych butelek.

Ochronniki słuchu Thunderplugz Bananaz wykonane są tworzywa o właściwościach silikonu dzięki czemu idealnie dopasowują się do kanału w uchu. Dzięki temu są prawie niewidoczne. Specjalna wypustka ułatwia wyciąganie zatyczki z ucha.

Stopery są wielokrotnego użytku. Będą Ci służyły dłużej jeżeli się nimi odpowiednio zaopiekujesz.
Można je myć wodą z mydłem lub używać specjalnego środka do czyszczenia.

Stopery Bananaz Classic spełniają wszystkie wymogi jakości i bezpieczeństwa określone przez UE i USA i są testowane i certyfikowane zgodnie z normą EN 352-2 i ANSI. Dzięki Thunderplugs możesz spokojnie cieszyć się muzyką.

 

Zestaw Thunderplugs bananaz Classic zawiera dwie zatyczki do uszu z Filtrem Thunderplugs i aluminiowym etui z otwieraczem.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.