Maska antysmogowa z filtrem KN95/FFP2

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 91
  • Dostępność: Brak Brak
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 31,71 zł 59,00 zł 39,00 zł
  • Niedostępny

Maska antysmogowa neoprenowa z filtrem KN95/FFP2 o dużej skuteczności filtrowania.
Mieszkasz w dużym mieście? Smog to zmora twoich płuc? A może po prostu chcesz się chronić przed wirusami z otoczenia? Nasza maska jest produktem wielorazowego użytku.
Maskę można stosować przez ponad 2 lata.
Filtry z aktywnym węglem są wymienne i zaleca się je stosować maksymalnie przez 30 dni.
Poziom filtrowania na poziomie >95% (KN95 GB-2626) w tym ochrona przed PM 10 i PM 2.5PM 2,5, P10. .

W przypadku częstego używania maski w obszarach o dużym zanieczyszczeniu należy wymieniać filtr co 2-4 dni. Wymień go natychmiast, jeśli filtr stanie się czarny lub będzie uszkodzony/zdeformowany.

Maska dzięki swojej elastycznej regulacji dopasowuje się świetnie do każdej wielkości twarzy (dorosły człowiek).
Regulowany klips na nos powoduje,że maskę można z łatwością dopasować do nosa i i do różnych kształtów twarzy. Mostek nosowy może pomóc skutecznie uszczelnić twarz przed gazami spalinowymi, kurzem, chemikaliami, cząsteczkami, pyłkami , dymem i oparami.

Uwaga: Maska wykonana jest z tkaniny którą stosuje się do produkcji masek dla nurków. Ma specyficzny zapach i nie jest szkodliwy. Aby się go pozbyć usuń filtr z maski i zanóż maskę w ciepłej wodzie na 15 minut. Zapach ustąpi. Po wyschnięciu maski umieść filtr ponownie w masce.

Nasza maska ma wszystkie niezbędne certyfikaty np. certyfikat FDA który jest potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego. Wymagania agencji sprawiają, że Certyfikat FDA jest uznawany międzynarodowo jako dowód wysokiej jakości, bezpieczeństwa i standardów pod każdym względem.