O firmie

Jednym z naszych działów jest ochrona słuchu. ( Importujemy zatyczki od 2015r )

Od roku 2015 jesteśmy przedstawicielem Holenderskiej Firmy Alpine Hearing Protection. W roku 2018 do naszej oferty dołączyły Holenderskie marki Pluggerz by Comfoor, Thunderplugs Bananaz oraz Knops. ( www.knops.pl)

Firmy te oferują szeroką gamę produktów do ochrony słuchu, przydatnych w każdej sytuacji. Odpowiednia ochrona słuchu podczas wychodzenia, spania, jazdy motocyklem, pracy w głośnych warunkach, majsterkowania, robienia muzyki, latania lub pływania.

Dodatkowo w naszej ofercie mamy szeroką gamę nauszników dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do stoperów, takie jak specjalne środki czyszczące, sznury , pokrowce do przechowywania i pudełka.

 

Nasze ochronniki słuchu w pierwszej kolejności zapobiegają uszkodzeniom słuchu. Ochrona słuchu jest często wykorzystywana do lepszej koncentracji w szkole lub w pracy. Wszystkie produkty są oficjalnie testowane i sprawdzane oraz posiadają certyfikaty EN 352-2 , U.S. E.P.A. oraz CE .

 

Podstawowe cechy zatyczek :

- Wykonane są antyalergicznego silikonowi , który dostosowuje się do kształtu przewodów słuchowych. W ten sposób zapewniają doskonały poziom tłumienia hałasu bez poczucia nacisku na uszy lub poczucie izolacji od wszystkiego, co dzieje się w otoczeniu. Materiał jest hipoalergiczny i nie zawiera silikonu. Dzięki temu nie będzie powodować swędzenia ani wywoływać podrażnień podczas pracy.

- Posiadają otwarty filtr akustyczny, który niweluje uczucie izolacji i pozwala uchu oddychać. Nawet po wielogodzinnym używaniu tych zatyczek, nie występuje nieprzyjemne "klejenie" w kanale słuchowym i nie ma ryzyka nadmiernego wytwarzania woskowiny.

- Są wyposażone w filtry, które tłumią szkodliwe i irytujące dźwięki otoczenia natomiast dźwięki otoczenia są słyszalne