Pluggerz Uni Fit Swim - zatyczki, stopery do pływania

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 200599
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719200599
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł 64,95 zł 49,00 zł

Stopery, ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Swim
Kłopoty z wrażliwymi kanałami usznymi? Woda w uszach może być szczególnie denerwująca i czasami bolesna. Stopery Pluggerz Swim zostały zaprojektowane specjalnie do pływania, kąpieli i prysznica. Te wyjątkowe zatyczki do uszu zamykają kanał słuchowy podczas pływania i utrzymują wodoszczelny kanał słuchowy, ale nie wpływają na słuch. Wykonany z elastycznego silikonu i antyalergicznego materiału, który jest trwały i zachowuje swój kształt. Powoduje to, że uszy są suche i zapobiega uciskowi w uszach. Dodatkowo unikatowe filtry pomagają usunąć dźwięki tła bez całkowitego zablokowania ucha. Dzięki czemu możesz nadal słyszeć rozmowę znajomych i inne ważne dźwięki.

Średnie tłumienie SNR = 25dB

Pluggerz Uni Fit Swim wykonane są z wytrzymałego, hipoalergicznego i bardzo miękkiego silikonu, który pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ucha.

Ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Swim to maksymalny komfort użytkowania dzięki 3 pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Pluggerz uni Fit Swim posiadają kanał wentylacyjny, który zapobiega poceniu się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. jest on jednak na tyle mały, że woda nie dostaje się do ucha. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

 

Uwaga:

Stoperów Pluggerz Uni Fit Swim nie zaleca się do głębokiego nurkowania !

W zestawie:

dwie zatyczki z filtrami oraz pojemnik transportowy.

 

Stopery Pluggerz Uni Fit Swim posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

  

Instrukcja wkładania wtyczek Plug-in Uni-Fit:

Przed użyciem sprawdź, czy wtyczki są czyste
Chwyć ucho i pociągnij je do góry i do tyłu
Wciśnij ochraniacz słuchu możliwie najgłębiej do kanału słuchowego
Zwolnij ucho i naciśnij ponownie normalnie

 

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.