Pluggerz Uni Fit Detec - stopery

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 19209295
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719204467
  • Dostępność: Mała Ilość
    Czas realizacji: 24 h
  • 1
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

Pluggerz Uni-Fit Pro Detec to uniwersalne zatyczki do uszu z filtrem redukującym szkodliwy hałas podczas pracy do bezpiecznego poziomu. Zatyczki do uszu są wykrywalne ( detektorem metalu), przez co są idealne dla przemysłu spożywczego!

Praca jest ważną częścią naszego życia i lepiej się nią ciesz! Ale jak możesz zapewnić sobie bezpieczną pracę? Uszkodzenie słuchu w pracy od lat znajduje się w pierwszej trójce chorób zawodowych, ponieważ w wielu środowiskach pracy wytwarza się zbyt wiele decybeli hałasu. Pracujesz w przemyśle spożywczym, w hałaśliwym otoczeniu lub często pracujesz z maszynami, które generują dużo hałasu? W takim razie zawsze noś wykrywalne ochronniki słuchu Pluggerz Pro Detec i idź do pracy z przyjemnością i bezpieczeństwem!

Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit wykonane są z antyalergicznego silikonu. Ten materiał jest miękki dla uszu i wygodnie układa się w przewodzie słuchowym. Dzięki temu zatyczki do uszu można nosić przez cały dzień. Charakterystyczny kształt Pluggerz z trzema lamelami zapewnia dobre dopasowanie do ucha i uszczelnienie przed hałasem otoczenia.

Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit Pro Detec są wyposażone w unikalny filtr tłumiący, który tłumi hałas otoczenia o 24 dB do nieszkodliwego poziomu, podczas gdy nadal możesz się komunikować, a sygnały ostrzegawcze są wyraźnie słyszalne.
Uwaga: Pełna ochrona przed uszkodzeniem słuchu jest możliwa tylko wtedy, gdy nosisz ochronniki słuchu bez przerwy w hałaśliwym otoczeniu.

Zawartość Paczki
Ponieważ żadne ucho nie jest takie samo, w każdym opakowaniu otrzymujesz 2 zestawy zatyczek do uszu Uni-Fit Pro Detec , w dwóch różnych rozmiarach. W ten sposób możesz sam zdecydować, który rozmiar pasuje najlepiej i zawsze masz dobrze dopasowane zatyczki do uszu. Mała wersja jest odpowiednia również dla dzieci od ok. 4 lat.

Otrzymasz również wykrywalny sznurek z klipsem do ubrania oraz poręczną saszetkę do przechowywania , którą możesz nosić na breloczku lub sznurku do kluczy. Więc zawsze masz pod ręką swój Pluggerz!

Utrzymanie
Zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit są łatwe do czyszczenia za pomocą letniej wody i naturalnego mydła. Pozwól im dokładnie wyschnąć na powietrzu, zanim włożysz je do tuby do przechowywania. Alkohol, kwasy i suszenie mogą uszkodzić zatyczki do uszu.

Możesz także wyczyścić zatyczki do uszu Pluggerz Uni-Fit za pomocą specjalnego pyłynu.

Jeżeli chcesz być dobrze chroniony przed uszkodzeniem słuchu, ważne jest, aby ochronniki słuchu dobrze przylegały do ​​ucha.