Pluggerz Uni Fit Road - 4 szt. stopery dla motocyklistów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 19204412
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719204412
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 52,80 zł 64,95 zł

Wysoka prędkość motocykla, głośny basowy wydech. Możesz o tym nie myśleć; ale dźwięk silnika i szum wiatru mogą spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Aby zabezpieczyć twój słuch przed tym, opracowano zatyczki do uszu Pluggerz Road. Masz kontrolę nad dźwiękiem i nadal możesz cieszyć się jazdą na motocyklu!
Unikalny filtr tłumi szkodliwy hałas na bezpiecznym poziomie,a użytkownik wciąż jest w stanie słyszeć sygnały drogowe i urządzenia ostrzegawcze. Zatyczki do uszu Pluggerz Road są idealnie dopasowane i można je nosić wygodnie pod kaskiem.

 

Stopery Pluggerz Uni Fit Road to maksymalny komfort użytkowania dzięki trzem pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Stopery Pluggerz Uni Fit Road posiadają również kanał wentylacyjny, który zapobiega „poceniu” się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas noszenia nie zatyka się woskowiną.

 

Filtr zastosowany w ochronnikach słuchu Pluggerz Uni Fit Road ma średnie tłumienie na poziomie
23 DB

 

Teraz w zestawie 4 sztuki w komplecie w dwóch rozmiarach oraz pojemnik transportowy

Stopery Pluggerz Uni Fit Road
Posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

Instrukcja wkładania zatyczek do uszu Plug-in Uni-Fit

Sprawdź, czy wtyczki są czyste przed użyciem.
Chwyć za czubek ucha i pociągnij go lekko do góry i do tyłu.
Włóż ochraniacz słuchu do kanału słuchowego.
Puść ucho i jeszcze raz wepchnij ochraniacz słuchu.

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.