Pluggerz Uni Fit Sleep - stopery do spania 4 sztuki stoperów w opakowaniu

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 19204405
  • Producent: pluggerz earplugs
  • Kod producenta: EAN: 8718719204405
  • Dostępność: Mała Ilość
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 52,80 zł 64,95 zł

Stopery, ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Sleep 4 sztuki w komplecie w dwóch rozmiarach - najbardziej "tłumiące" stopery do spania na rynku !! średnie tłumienie na poziomie 27dB


Czy masz kłopot z denerwującymi odgłosami, które nie pozwalają ci zasnąć? Dzięki stoperom do spania Pluggerz  Sleep możesz liczyć na komfortowy sen. Unikatowe filtry pomagają usunąć dźwięki tła bez całkowitego zablokowania ucha - dzięki czemu możesz nadal słyszeć budzik i inne ważne dźwięki, takie jak płaczące dzieci. Pluggerz Uni Fit Sleep wykonane są z wytrzymałego, hipoalergicznego i bardzo miękkiego silikonu, który pod wpływem ciepła dostosowuje sie do kształtu ucha.

Ochronniki słuchu Pluggerz Uni Fit Sleep to maksymalny komfort użytkowania dzięki 3 pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń. Jeżeli śpisz na boku to też nie ma problemu dzięki miękkiemu trzpieniowi.

Pluggerz uni Fit Sleep posiadają kanał wentylacyjny, który zapobiega poceniu się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek. Dzięki temu w odróżnieniu od zwykłych zatyczek ucho podczas spania nie zatyka się woskowiną.

 

W zestawie:

4 stopery w dwóch rozmiarach oraz pojemnik transportowy.

Stopery Pluggerz Uni Fit Sleep posiadają certyfikaty CE i ANSI i są testowane zgodnie z normą EN 352-2 i US E.P.A. wg. przepisów prawa.

Instrukcja wkładania wtyczek Plug-in Uni-Fit:

Przed użyciem sprawdź, czy wtyczki są czyste
Chwyć ucho i pociągnij je do góry i do tyłu
Wciśnij ochraniacz słuchu możliwie najgłębiej do kanału słuchowego
Zwolnij ucho i naciśnij ponownie normalnie

 

Konserwacja:

Stopery Pluggerz są ochraniaczami słuchu wielokrotnego użytku. Antyalergiczny silikonowy materiał jest trwały i przyjemny w dotyku. Zatyczki Pluggerz są łatwe do czyszczenia za pomocą wody i mydła lub specjalnie do tego przeznaczonego środka (clinera), więc higiena jest gwarantowana. Po czyszczeniu pozwól całkowicie wyschnąć swoim ochronnikom słuchu przed umieszczeniem ich w pojemniku lub uchu.

 

Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.